Veldindeling 2021-2022

De veldindeling voor alle teams is gepubliceerd door de KNKV. Kijk hieronder om te zien in welke poule welk team ingedeeld is.

OKC  
BEP 1 Purmerend
GKV/Enomics 1 Gorinchem
KVS/Maritiem 1 Den Haag
Nieuwerkerk 1 Nieuwerkerk ad IJssel
OVVO 1 Maarssen
Unitas/Perspectief 1 Harderwijk
Velocitas 1 Leiderdorp
VEO 1 Voorburg
   
R1E  
Achilles (Hg) 3 Den Haag
Dalto/Klaverblad Verzekeringen 5 Driebergen
DES (D) 2 Delft
KZ Danaïden 2 Leiden
KZ/Thermo4U 4 Koog aan de Zaan
Tempo 3 Alphen aan den Rijn
TOP/LITTA 4 Sassenheim
VEO 2 Voorburg
   
R1G  
Achilles (Hg) 2 Den Haag
Die Haghe 2 Den Haag
HKV/Ons Eibernest 2 Den Haag
KIOS (N) 2 Nieuw-Vennep
KVS/Maritiem 4 Den Haag
Maassluis 2 Maassluis
VEO 3 Voorburg
ZKV (Za) 2 Zaandam
   
R2L  
Achilles (Hg) 4 Den Haag
Avanti/Post Makelaardij 4 Pijnacker
DES (D) 3 Delft
KCR 3 Ridderkerk
Pernix 3 Leiden
RWA 4 Poortugaal
Tempo 4 Alpen aan den Rijn
VEO 4 Voorburg
   
R4K  
De Meervogels 6 Zoetermeer
DES (D) 5 Delft
Dijkvogels 3 Maasdijk
Excelsior (D) 6 Delft
ONDO (G) 4 ’s-Gravenzande
Valto 6 De Lier
VEO 5 Voorburg
   

S-073

 
Erasmus 3

Rotterdam

Excelsior (D) 8 Delft
Twist 7 Vlaardingen
VEO 6 Voorburg
   

S-076

 
Eureka 1

Rotterdam

Thor (R) 2 Rotterdam
VEO 7 Voorburg
Vitesse (Ba) 7 Barendrecht
   
A1E  
Achilles (Hg) A1 Den Haag
KVS/Maritiem A1 Den Haag
KZ Danaïden A1 Leiden 
Pernix A1 Leiden 
Refleks A1 Rijswijk
Tempo A2 Alphen aan den Rijn
VEO A1 Voorburg
Vriendenschaar (B) A1 Bodegraven
   

A-058

 
Fortuna/Delta Logistiek A4

Delft

GKV (H) A1 s-Gravenhage
KCC/CK Kozijnen A3 Capelle aan den IJssel
VEO A2 Voorburg
   

A-064

 
KOAG A3

Krimpen aan den IJssel

Nikantes A1 Hoogvliet Rotterdam
NIO A1 Rotterdam
Olympia (S) A1 Spijkenisse
ONDO (G) A3 s-Gravenzande
Valto A3 De Lier
VEO A3 Voorburg
   
B2G  
Haarlem B2 Haarlem
VEO B1 Voorburg
Vriendenschaar (B) B1 Bodegraven
Weidevogels B1 Bleiswijk
   

B-064

 
Dijkvogels B2

Maasdijk

OZC B1 Rotterdam
Phoenix B2 Zoetermeer
VEO B2 Voorburg
   

C-072

 
Die Haghe C2

s-Gravenhage

KOAG C1 Krimpen aan den IJssel
Nieuwerkerk C3 Nieuwerkerk ad IJssel
VEO C1 Voorburg
   

C-085

 
Dijkvogels C2

Maasdijk

ODO C2 Maasland
Phoenix C4 Zoetermeer
VEO C2 Voorburg
   

D-085

 
De Meervogels D4

Zoetermeer

Excelsior (D) D3 Delft
Valto D4 De Lier
VEO D1 Voorburg
   

D-095

 
Avanti/Post Makelaardij D4

Pijnacker

Reeuwijk D1 Reeuwijk
VEO D2 Voorburg
Vriendenschaar (B) D1 Bodegraven
   

E-126

 
De Meervogels E1

Zoetermeer

Korbis E6 Waddinxveen
VEO E1 Voorburg
Vriendenschaar (B) E1 Bodegraven
   

E-133

 
De Meervogels E2

Zoetermeer

Dijkvogels E2 Maasdijk
Fortuna/Delta Logistiek E5 Delft
VEO E2 Voorburg
   

E-122

 
Gemini E1

Gouda

KVS/Maritiem E3 s-Gravenhage
Refleks E1 Rijswijk ZH
VEO E3 Voorburg
   

F-057

 
ALO F1

s-Gravenhage

Fortuna/Delta Logistiek F2 Delft
KVS/Maritiem F2 s-Gravenhage
VEO F1 Voorburg

Geschreven door:

TC Senioren

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.