VEO 1 & 2

Wedstrijdprogramma voor het team VEO 1

14 wedstrijden geselecteerd

Overgangsklasse D (zaal)
za 23/11 14:25WK11793VEO 1 - Sporting Trigon 1Essesteyn in VoorburgGJ. Visserroute
za 30/11 19:30WK10550HKV / Ons Eibernest 1 - VEO 1HKV/Ons Eibernesthal in Den HaagA. vd Beukelroute
za 7/12 19:00WK10768KVS / Maritiem 1 - VEO 1De Blinkerd in ScheveningenJWF Keizerroute
za 14/12 16:25WK10932VEO 1 - Valto 1Essesteyn in VoorburgA. Klingenbergroute
za 11/1 17:55WK11686Vriendenschaar 1 - VEO 1De Wielewaal in Hardinxveld-Giessendamroute
za 18/1 17:35WK11679VEO 1 - GKV / Enomics 1Essesteyn in Voorburgroute
za 25/1 20:20WK12248Swift 1 - VEO 1De Sprong in Middelburgroute
za 1/2 14:30WK11753Sporting Trigon 1 - VEO 15 Mei-hal in Leidenroute
za 8/2 17:40WK12056VEO 1 - HKV / Ons Eibernest 1Essesteyn in Voorburgroute
za 15/2 16:35WK11268VEO 1 - KVS / Maritiem 1Essesteyn in Voorburgroute
za 7/3 16:50WK12457Valto 1 - VEO 1Vreeloo-hal in De Lierroute
za 14/3 17:35WK12570VEO 1 - Vriendenschaar 1Essesteyn in Voorburgroute
za 21/3 19:30WK11418GKV / Enomics 1 - VEO 1Van Rappardhal in Gorinchemroute
za 28/3 17:35WK11492VEO 1 - Swift 1Essesteyn in Voorburgroute

Wedstrijdprogramma voor het team VEO 2

14 wedstrijden geselecteerd

KNKV Reserve 1e klasse D (zaal)
za 23/11 13:05WK15007VEO 2 - KZ / Thermo4U 4Essesteyn in VoorburgR. Eijkeroute
za 30/11 18:10WK12756HKV / Ons Eibernest 2 - VEO 2HKV/Ons Eibernesthal in Den HaagW. Dirksroute
za 7/12 18:30WK13189SDO / BlijWerkt 2 - VEO 2De Schulenburch in KamerikR. Holkamproute
za 14/12 15:10WK13426VEO 2 - Valto 2Essesteyn in VoorburgJelmer Baljeuroute
za 11/1 19:25WK14855Vriendenschaar 2 - VEO 2De Wielewaal in Hardinxveld-Giessendamroute
za 18/1 16:15WK14793VEO 2 - OVVO 3Essesteyn in Voorburgroute
za 25/1 19:20WK15921Refleks 2 - VEO 2Marimbahal in Rijswijkroute
za 1/2 11:45WK14933KZ / Thermo4U 4 - VEO 2De Koog in Koog ad Zaanroute
za 8/2 16:20WK15481VEO 2 - HKV / Ons Eibernest 2Essesteyn in Voorburgroute
za 15/2 15:15WK14032VEO 2 - SDO / BlijWerkt 2Essesteyn in Voorburgroute
za 7/3 15:30WK16284Valto 2 - VEO 2Vreeloo-hal in De Lierroute
za 14/3 16:15WK16448VEO 2 - Vriendenschaar 2Essesteyn in Voorburgroute
za 21/3 17:10WK14398OVVO 3 - VEO 2OVVO-hal in Maarssenroute
za 28/3 16:15WK14444VEO 2 - Refleks 2Essesteyn in Voorburgroute

Uitslagen van het team VEO 1

1 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

Toernooi Wedstrijden (zaal)
15-11-2019VEO 1- RWA 119 - 20

Uitslagen van het team VEO 2

1 wedstrijden zijn geselecteerd. 0 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

Oefenwedstrijden (zaal)
16-11-2019KCR 2- VEO 2

De standen in het team VEO 1

Overgangsklasse D (zaal)
1Vriendenschaar 10000000(0)
1VEO 10000000(0)
1Valto 10000000(0)
1Swift 10000000(0)
1Sporting Trigon 10000000(0)
1KVS / Maritiem 10000000(0)
1HKV / Ons Eibernest 10000000(0)
1GKV / Enomics 10000000(0)

De standen in het team VEO 2

KNKV Reserve 1e klasse D (zaal)
1Vriendenschaar 20000000(0)
1VEO 20000000(0)
1Valto 20000000(0)
1SDO / BlijWerkt 20000000(0)
1Refleks 20000000(0)
1OVVO 30000000(0)
1KZ / Thermo4U 40000000(0)
1HKV / Ons Eibernest 20000000(0)

Kruistabellen van het team VEO 1

Overgangsklasse D (zaal)
GKV 1HKV 1KVS 1Sporting Trigon 1Swift 1Valto 1VEO 1Vriendenschaar 1
GKV / Enomics 1
HKV / Ons Eibernest 1
KVS / Maritiem 1
Sporting Trigon 1
Swift 1
Valto 1
VEO 1
Vriendenschaar 1

Kruistabellen van het team VEO 2

KNKV Reserve 1e klasse D (zaal)
HKV 2KZ 4OVVO 3Refleks 2SDO 2Valto 2VEO 2Vriendenschaar 2
HKV / Ons Eibernest 2
KZ / Thermo4U 4
OVVO 3
Refleks 2
SDO / BlijWerkt 2
Valto 2
VEO 2
Vriendenschaar 2