VEO 1 & 2

Wedstrijdprogramma voor het team VEO 1

8 wedstrijden geselecteerd

Overgangsklasse D (zaal)
za 26/1 20:30 WK20865 Sporting Delta 1 – VEO 1 Deltahal in Dordrecht P. Rikken route
za 2/2 20:10 WK19845 VEO 1 – Fiks 1 Essesteyn in Voorburg Hans Klijn route
za 9/2 19:15 WK20620 KVS / Maritiem 1 – VEO 1 De Blinkerd in Scheveningen D. van der Meulen route
za 16/2 18:15 WK19843 VEO 1 – Achilles 1 Essesteyn in Voorburg S. Koole route
za 9/3 19:30 WK20846 Oranje Wit 1 – VEO 1 Oranje Withal in Dordrecht route
za 16/3 15:40 WK19846 VEO 1 – Futura 1 Essesteyn in Voorburg route
za 23/3 19:45 WK21671 Swift 1 – VEO 1 De Sprong in Middelburg route
za 30/3 18:20 WK19842 VEO 1 – Sporting Delta 1 Essesteyn in Voorburg route

Wedstrijdprogramma voor het team VEO 2

7 wedstrijden geselecteerd

KNKV Reserve 1e klasse F (zaal)
za 26/1 14:15 WK22745 Juliana 2 – VEO 2 Het Veerhuis in Oud Gastel Herman Godijn route
za 2/2 19:00 WK22686 VEO 2 – Fiks 2 Essesteyn in Voorburg Henk v.d. Nol route
za 9/2 17:45 WK22900 Twist 2 – VEO 2 Westwijk in Vlaardingen Mireille van Zoggel-Foolen route
za 16/2 16:55 WK22800 VEO 2 – PKC / SWKGroep 4 Essesteyn in Voorburg A. vd Beukel route
za 9/3 18:00 WK22968 Oranje Wit 2 – VEO 2 Oranje Withal in Dordrecht route
za 23/3 17:20 WK22916 Avanti 3 – VEO 2 De Viergang in Pijnacker route
za 30/3 17:00 WK22939 VEO 2 – Juliana 2 Essesteyn in Voorburg route

Uitslagen van het team VEO 1

7 wedstrijden zijn geselecteerd. 6 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

Overgangsklasse D (zaal)
19-1-2019 VEO 1 – Swift 1 14 – 26
12-1-2019 Futura 1 – VEO 1 15 – 21
15-12-2018 VEO 1 – Oranje Wit 1 17 – 19
8-12-2018 Achilles 1 – VEO 1 16 – 16
1-12-2018 VEO 1 – KVS / Maritiem 1 20 – 28
24-11-2018 Fiks 1 – VEO 1 21 – 17
Oefenwedstrijden (zaal)
1-11-2018 Achilles 1 – VEO 1

Uitslagen van het team VEO 2

5 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

KNKV Reserve 1e klasse F (zaal)
19-1-2019 VEO 2 – Avanti 3 20 – 18
15-12-2018 VEO 2 – Oranje Wit 2 22 – 19
8-12-2018 PKC / SWKGroep 4 – VEO 2 16 – 17
1-12-2018 VEO 2 – Twist 2 21 – 12
24-11-2018 Fiks 2 – VEO 2 21 – 14

De standen in het team VEO 1


Overgangsklasse D (zaal)
1 Fiks 1 6 5 0 1 10 146 123 (23)
2 Oranje Wit 1 6 4 1 1 9 143 127 (16)
3 Swift 1 6 4 0 2 8 162 135 (27)
4 KVS / Maritiem 1 6 3 1 2 7 137 124 (13)
4 Sporting Delta 1 6 3 1 2 7 148 142 (6)
6 Achilles 1 6 1 2 3 4 118 135 (-17)
7 VEO 1 6 1 1 4 3 105 125 (-20)
8 Futura 1 6 0 0 6 0 100 148 (-48)

De standen in het team VEO 2


KNKV Reserve 1e klasse F (zaal)
1 VEO 2 5 4 0 1 8 94 86 (8)
2 Oranje Wit 2 6 5 0 1 8 112 90 (22) *P
3 Fiks 2 5 4 0 1 7 100 68 (32) *P
4 Avanti 3 5 2 0 3 4 98 96 (2)
4 PKC / SWKGroep 4 5 2 0 3 4 86 87 (-1)
6 Juliana 2 5 1 0 4 2 81 100 (-19)
7 Twist 2 5 0 0 5 0 62 106 (-44)
*P = punten in mindering gebracht


Kruistabellen van het team VEO 1

Overgangsklasse D (zaal)
Fiks 1 VEO 1 KVS 1 Oranje Wit 1 Swift 1 Futura 1 Sporting Delta 1 Achilles 1
Fiks 1 21 – 17 18 – 15 32 – 17
VEO 1 20 – 28 17 – 19 14 – 26
KVS / Maritiem 1 19 – 21 22 – 21 33 – 24
Oranje Wit 1 26 – 28 28 – 24 28 – 18
Swift 1 21 – 24 24 – 23 36 – 29
Futura 1 15 – 21 17 – 31 20 – 28
Sporting Delta 1 27 – 23 21 – 21 25 – 21
Achilles 1 16 – 16 20 – 20 14 – 10


Kruistabellen van het team VEO 2

KNKV Reserve 1e klasse F (zaal)
Fiks 2 VEO 2 Twist 2 Oranje Wit 2 Avanti 3 Juliana 2 PKC 4
Fiks 2 21 – 14 23 – 8
VEO 2 21 – 12 22 – 19 20 – 18
Twist 2 14 – 24 10 – 19
Oranje Wit 2 14 – 12 20 – 19 14 – 11
Avanti 3 16 – 20 22 – 19 23 – 17
Juliana 2 16 – 24 12 – 21 15 – 23
PKC / SWKGroep 4 16 – 17 19 – 18