VEO 1 & 2

Wedstrijdprogramma voor het team VEO 1

14 wedstrijden geselecteerd

Overgangsklasse D (zaal)
za 24/11 16:30 WK21786 Fiks 1 – VEO 1 Sporthal De Cuyl in Oegstgeest route
za 1/12 18:10 WK19840 VEO 1 – KVS / Maritiem 1 Essesteyn in Voorburg route
za 8/12 20:05 WK21364 Achilles 1 – VEO 1 Sportcampus Zuiderpark in Den Haag route
za 15/12 20:10 WK19841 VEO 1 – Oranje Wit 1 Essesteyn in Voorburg route
za 12/1 16:40 WK21821 Futura 1 – VEO 1 Zuidhaghe in Den Haag route
za 19/1 18:55 WK19844 VEO 1 – Swift 1 Essesteyn in Voorburg route
za 26/1 20:30 WK20865 Sporting Delta 1 – VEO 1 Deltahal in Dordrecht route
za 2/2 20:10 WK19845 VEO 1 – Fiks 1 Essesteyn in Voorburg route
za 9/2 19:15 WK20620 KVS / Maritiem 1 – VEO 1 De Blinkerd in Scheveningen route
za 16/2 18:15 WK19843 VEO 1 – Achilles 1 Essesteyn in Voorburg route
za 9/3 19:30 WK20846 Oranje Wit 1 – VEO 1 Oranje Withal in Dordrecht route
za 16/3 15:40 WK19846 VEO 1 – Futura 1 Essesteyn in Voorburg route
za 23/3 19:45 WK21671 Swift 1 – VEO 1 De Sprong in Middelburg route
za 30/3 18:20 WK19842 VEO 1 – Sporting Delta 1 Essesteyn in Voorburg route

Wedstrijdprogramma voor het team VEO 2

12 wedstrijden geselecteerd

KNKV Reserve 1e klasse F (zaal)
za 24/11 14:45 WK22989 Fiks 2 – VEO 2 Sporthal De Cuyl in Oegstgeest route
za 1/12 16:50 WK22663 VEO 2 – Twist 2 Essesteyn in Voorburg route
za 8/12 18:15 WK22946 PKC / SWKGroep 4 – VEO 2 PKC-hal in Papendrecht route
za 15/12 19:00 WK22860 VEO 2 – Oranje Wit 2 Essesteyn in Voorburg route
za 19/1 17:35 WK22678 VEO 2 – Avanti 3 Essesteyn in Voorburg route
za 26/1 14:15 WK22745 Juliana 2 – VEO 2 Het Veerhuis in Oud Gastel route
za 2/2 19:00 WK22686 VEO 2 – Fiks 2 Essesteyn in Voorburg route
za 9/2 17:45 WK22900 Twist 2 – VEO 2 Westwijk in Vlaardingen route
za 16/2 16:55 WK22800 VEO 2 – PKC / SWKGroep 4 Essesteyn in Voorburg route
za 9/3 18:00 WK22968 Oranje Wit 2 – VEO 2 Oranje Withal in Dordrecht route
za 23/3 17:20 WK22916 Avanti 3 – VEO 2 De Viergang in Pijnacker route
za 30/3 17:00 WK22939 VEO 2 – Juliana 2 Essesteyn in Voorburg route

Uitslagen van het team VEO 1

1 wedstrijden zijn geselecteerd. 0 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

Oefenwedstrijden (zaal)
1-11-2018 Achilles 1 – VEO 1

Uitslagen van het team VEO 2

In de geselecteerde periode nog zijn geen wedstrijden gespeeld.

De standen in het team VEO 1


Overgangsklasse D (zaal)
1 Fiks 1 0 0 0 0 0 0 0 (0)
1 Achilles 1 0 0 0 0 0 0 0 (0)
1 Sporting Delta 1 0 0 0 0 0 0 0 (0)
1 Futura 1 0 0 0 0 0 0 0 (0)
1 Swift 1 0 0 0 0 0 0 0 (0)
1 Oranje Wit 1 0 0 0 0 0 0 0 (0)
1 KVS / Maritiem 1 0 0 0 0 0 0 0 (0)
1 VEO 1 0 0 0 0 0 0 0 (0)

De standen in het team VEO 2


KNKV Reserve 1e klasse F (zaal)
1 PKC / SWKGroep 4 0 0 0 0 0 0 0 (0)
1 Juliana 2 0 0 0 0 0 0 0 (0)
1 Avanti 3 0 0 0 0 0 0 0 (0)
1 Oranje Wit 2 0 0 0 0 0 0 0 (0)
1 Twist 2 0 0 0 0 0 0 0 (0)
1 VEO 2 0 0 0 0 0 0 0 (0)
1 Fiks 2 0 0 0 0 0 0 0 (0)


Kruistabellen van het team VEO 1

Overgangsklasse D (zaal)
Fiks 1 VEO 1 KVS 1 Oranje Wit 1 Swift 1 Futura 1 Sporting Delta 1 Achilles 1
Fiks 1
VEO 1
KVS / Maritiem 1
Oranje Wit 1
Swift 1
Futura 1
Sporting Delta 1
Achilles 1


Kruistabellen van het team VEO 2

KNKV Reserve 1e klasse F (zaal)
Fiks 2 VEO 2 Twist 2 Oranje Wit 2 Avanti 3 Juliana 2 PKC 4
Fiks 2
VEO 2
Twist 2
Oranje Wit 2
Avanti 3
Juliana 2
PKC / SWKGroep 4