VEO 1 & 2



Team Indeling

Er is op dit moment geen teamindeling beschikbaar.

Wedstrijdprogramma voor het team VEO 1

6 wedstrijden geselecteerd

Overgangsklasse C (veld)
za 22/9 15:30 WK18244 VEO 1 – Pernix 1 Westvliet in Voorburg Jorrit de Grutter route
za 29/9 15:30 WK18663 VEO 1 – BEP 1 Westvliet in Voorburg P. Rikken route
za 6/10 15:30 WK17287 Die Haghe 1 – VEO 1 Baambruggestraat 10 in Den Haag A. den Ouden route
za 13/10 15:30 WK17467 Velocitas 1 – VEO 1 De Bloemerd in Leiderdorp Patrick Peeters route
za 20/10 15:30 WK17208 VEO 1 – KVA 1 Westvliet in Voorburg GJ. Visser route
za 27/10 15:30 WK18592 Futura 1 – VEO 1 Stokroosveld in Den Haag route

Wedstrijdprogramma voor het team VEO 2

6 wedstrijden geselecteerd

KNKV Reserve 1e klasse E (veld)
za 22/9 14:00 WK12643 VEO 2 – Sporting Delta 3 Westvliet in Voorburg E. Lodder route
za 29/9 14:00 WK13405 VEO 2 – Rapid 2 Westvliet in Voorburg Jelmer Baljeu route
za 6/10 14:00 WK10853 Die Haghe 2 – VEO 2 Baambruggestraat 10 in Den Haag A. vd Beukel route
za 13/10 17:00 WK11202 KZ Danaiden 2 – VEO 2 Montgomerystraat in Leiden M. van Leeuwen route
za 20/10 14:00 WK10712 VEO 2 – Phoenix 2 Westvliet in Voorburg HHH. van Dongen route
za 27/10 14:00 WK13274 Excelsior 2 – VEO 2 Biesland in Delft route

Uitslagen van het team VEO 1

3 wedstrijden zijn geselecteerd. 2 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

Overgangsklasse C (veld)
15-9-2018 Meervogels / Física 1 – VEO 1 21 – 20
8-9-2018 VEO 1 – Futura 1 14 – 18
Oefenwedstrijden (veld)
30-8-2018 Nova 1 – VEO 1

Uitslagen van het team VEO 2

2 wedstrijden zijn geselecteerd. Alle uitslagen zijn bekend.

KNKV Reserve 1e klasse E (veld)
15-9-2018 Meervogels / Física 2 – VEO 2 17 – 11
8-9-2018 VEO 2 – Excelsior 2 14 –   4

De standen in het team VEO 1


Overgangsklasse C (veld)
1 Meervogels / Física 1 2 2 0 0 4 39 32 (7)
1 Futura 1 2 2 0 0 4 37 27 (10)
1 BEP 1 2 2 0 0 4 41 29 (12)
4 Pernix 1 2 1 0 1 2 35 27 (8)
4 KVA 1 2 1 0 1 2 37 41 (-4)
6 VEO 1 2 0 0 2 0 34 39 (-5)
6 Velocitas 1 2 0 0 2 0 25 37 (-12)
6 Die Haghe 1 2 0 0 2 0 19 35 (-16)

De standen in het team VEO 2


KNKV Reserve 1e klasse E (veld)
1 Meervogels / Física 2 2 2 0 0 4 39 20 (19)
1 Die Haghe 2 2 2 0 0 4 27 17 (10)
3 Rapid 2 2 1 0 1 2 30 18 (12)
3 VEO 2 2 1 0 1 2 25 21 (4)
3 Excelsior 2 2 1 0 1 2 18 20 (-2)
3 Phoenix 2 2 1 0 1 2 26 31 (-5)
7 Sporting Delta 3 2 0 0 2 0 18 35 (-17)
7 KZ Danaiden 2 2 0 0 2 0 15 36 (-21)


Kruistabellen van het team VEO 1

Overgangsklasse C (veld)
Pernix 1 VEO 1 Die Haghe 1 Meervogels 1 BEP 1 KVA 1 Velocitas 1 Futura 1
Pernix 1 14 – 17
VEO 1 14 – 18
Die Haghe 1 10 – 21
Meervogels / Física 1 21 – 20
BEP 1 14 – 9
KVA 1 20 – 27
Velocitas 1 12 – 18
Futura 1 19 – 13


Kruistabellen van het team VEO 2

KNKV Reserve 1e klasse E (veld)
Excelsior 2 VEO 2 Meervogels 2 Die Haghe 2 Rapid 2 KZ Danaiden 2 Sporting Delta 3 Phoenix 2
Excelsior 2 14 – 6
VEO 2 14 – 4
Meervogels / Física 2 17 – 11
Die Haghe 2 15 – 7
Rapid 2 10 – 12
KZ Danaiden 2 9 – 22
Sporting Delta 3 11 – 20
Phoenix 2 6 – 20

IMG_0498.jpg