Wedstrijden

Klik hier voor een compleet programma overzicht voor alle teams.

Opstellingen voor 1,2,3,4,5,6,7 de vereniging VEO in Voorburg

 

2Klasse:Oefen Wedstrijdnummer: X174566
za 16/11
16:45
KCR 2 -  VEO 2
Dames
Heren
Coach
Verzamelen15:10
LocatieDe Wissel in Ridderkerk

 

3Klasse:Oefen Wedstrijdnummer: X174763
za 16/11
15:30
KCR 3 -  VEO 3
DamesAscha, S., Janneke, A., Lisette, A., Margit, H., Marlies, M., Sannah, G.
HerenBon, B., Joel, A.
CoachAnton, H
Verzamelen13:55
LocatieDe Wissel in Ridderkerk

 

4Klasse:Oefen Wedstrijdnummer: X174998
za 16/11
14:15
KCR 4 -  VEO 4
DamesAnouk, M., Elise, G., Elize, R., Julia, S., Marloes, V.
HerenAart, B., Daan, G., Jelle, H., Rick, D.
CoachDaan, G., Rieks, D.
Verzamelen12:55
LocatieDe Wissel in Ridderkerk

 

5Klasse:Oefen Wedstrijdnummer: X174282
za 16/11
19:45
VEO 5 -  ALO 4
DamesJanneke, Z., Laura, M., Marieke, K., Quirine, R.
HerenColin, R., Marten, S., Ricardo, M., Timothy, G., Tom, G.
CoachBoudewijn, V., Lieuwe Thys, M.
Verzamelen19:00
ScheidsrechterChristiaan, E. Enderink, C.
LocatieEssesteyn in Voorburg

 

6Klasse:Oefen Wedstrijdnummer: X174389
za 16/11
18:30
VEO 6 -  ALO 6
DamesElisa, K.
HerenJordi, K., Paul, Z., Richard, D., Robin, K.
CoachRianne, B., Simon, D.
Verzamelen17:45
ScheidsrechterTimothy, G. Graaf, de, T
LocatieEssesteyn in Voorburg

 

1Klasse:OKD Wedstrijdnummer: WK11793
za 23/11
14:25
VEO 1 -  Sporting Trigon 1
Dames
Heren
Coach
Verzamelen13:25
ScheidsrechterJelle den Dekker
LocatieEssesteyn in Voorburg

 

2Klasse:R1D Wedstrijdnummer: WK15007
za 23/11
13:05
VEO 2 -  KZ / Thermo4U 4
Dames
Heren
Coach
Verzamelen12:05
ScheidsrechterR. Eijke
LocatieEssesteyn in Voorburg

 

3Klasse:R2L Wedstrijdnummer: WK15779
za 23/11
17:30
Meervogels / Física 3 -  VEO 3
DamesAscha, S., Janneke, A., Lisette, A., Margit, H., Marlies, M., Sannah, G.
HerenBon, B., Joel, A.
CoachAnton, H
Verzamelen16:15
ScheidsrechterM. Bommelé
LocatieDe Veur in Zoetermeer

 

4Klasse:R3Q Wedstrijdnummer: WK15787
za 23/11
17:45
ODO 3 -  VEO 4
DamesAnouk, M., Elise, G., Elize, R., Julia, S., Marloes, V.
HerenAart, B., Daan, G., Jelle, H., Rick, D.
CoachDaan, G., Rieks, D.
Verzamelen16:30
LocatieDe Hofstede in Maasland

 

5Klasse:R4O Wedstrijdnummer: WK15737
za 23/11
17:15
Paal Centraal 3 -  VEO 5
DamesJanneke, Z., Laura, M., Marieke, K., Quirine, R.
HerenColin, R., Marten, S., Ricardo, M., Timothy, G., Tom, G.
CoachBoudewijn, V., Lieuwe Thys, M.
Verzamelen16:15
LocatieTU-Delft in Delft

 

6Klasse:S-038 Wedstrijdnummer: BK15880
za 23/11
15:55
VEO 6 -  Refleks 7
DamesElisa, K.
HerenJordi, K., Paul, Z., Richard, D., Robin, K.
CoachRianne, B., Simon, D.
Verzamelen15:10
LocatieEssesteyn in Voorburg

 

7Klasse:S-045 Wedstrijdnummer: BK15808
za 23/11
18:10
VEO 7 -  Nexus 4
Dames
Heren
Coach
Verzamelen17:25
LocatieEssesteyn in Voorburg

 

7,710938