Wedstrijden

Klik hier voor een compleet programma overzicht voor alle teams.

Opstellingen voor 1,2,3,4,5,6 de vereniging VEO in Voorburg

 

1Klasse:OKC Wedstrijdnummer: WK18025
za 25/05
15:30
VEO 1 -  Die Haghe 1
Dames
Heren
Coach
Verzamelen14:30
ScheidsrechterP. Andressen
LocatieWestvliet in Voorburg

 

2Klasse:R1E Wedstrijdnummer: WK12232
za 25/05
14:00
VEO 2 -  Die Haghe 2
Dames
Heren
Coach
Verzamelen13:00
ScheidsrechterRAL. Meijborg
LocatieWestvliet in Voorburg

 

3Klasse:R1C Wedstrijdnummer: WK13877
za 25/05
12:30
Noviomagum 3 -  VEO 3
DamesAscha, S, Janneke, A, Lisette, A, Margit, H, Marlies, M, Sannah, G
HerenBon, B, Joel, A, Lieuwe Thys, M, Marco, R, Remi, H, Rieks, D, Roelof, T
CoachAnton, H
Verzamelen09:50
ScheidsrechterGijs van Garderen
Locatied’Almarasweg-zuid in Nijmegen

 

4Klasse:R3G Wedstrijdnummer: WK12205
za 25/05
17:00
VEO 4 -  Sporting Trigon 4
DamesAnouk, M, Elise, G, Elize, R, Julia, S, Marloes, V, Rianne, B
HerenAart, B, Boudewijn, V, Jelle, H, Philippe, N, Rick, D, Sascha, H, Simon, D
CoachDaan, G, Rieks, D
Verzamelen16:15
LocatieWestvliet in Voorburg
OpmerkingBardienst van 15.00-17.00 uur

 

5Klasse:R3R Wedstrijdnummer: WK13880
za 25/05
12:15
DOS 3 -  VEO 5
DamesAnne, K, Janneke, Z, Laura, M, Marieke, K, Quirine, R, Thanim, D
HerenAaron, N, Colin, R, Marten, S, Ricardo, M, Richard, G, Timothy, G, Tom, G
CoachBoudewijn, V, Lieuwe Thys, M
Verzamelen10:30
ScheidsrechterRudolf Hoogenveen
LocatieVeld DOS in Westbroek

 

6Klasse:S-059 Wedstrijdnummer: BK61481
za 25/05
13:30
Avanti 9 -  VEO 6
DamesElisa, K, Rosa, S, Sietske, S, Winny, H
HerenHristo, D, Jordi, K, Niels, R, Paul, Z, Richard, D, Robin, K
CoachRianne, B, Simon, D
Verzamelen12:30
LocatieDe Groene Wijdte in Pijnacker

 

1Klasse:OKC Wedstrijdnummer: WK17095
za 01/06
15:30
VEO 1 -  Velocitas 1
Dames
Heren
Coach
Verzamelen14:30
ScheidsrechterM.S. de Groot
LocatieWestvliet in Voorburg

 

2Klasse:R1E Wedstrijdnummer: WK10503
za 01/06
14:00
VEO 2 -  KZ Danaiden 2
Dames
Heren
Coach
Verzamelen13:00
ScheidsrechterM. vd Beukel
LocatieWestvliet in Voorburg

 

3Klasse:R1C Wedstrijdnummer: WK10440
za 01/06
14:00
Antilopen / Lancyr Deelen 2 -  VEO 3
DamesAscha, S, Janneke, A, Lisette, A, Margit, H, Marlies, M, Sannah, G
HerenBon, B, Joel, A, Lieuwe Thys, M, Marco, R, Remi, H, Rieks, D, Roelof, T
CoachAnton, H
Verzamelen12:00
ScheidsrechterKevin vd Heide
LocatieBurgemeester Buiningpark in Leusden

 

4Klasse:R3G Wedstrijdnummer: WK10476
za 01/06
10:30
VEO 4 -  Die Haghe 4
DamesAnouk, M, Elise, G, Elize, R, Julia, S, Marloes, V, Rianne, B
HerenAart, B, Boudewijn, V, Jelle, H, Philippe, N, Rick, D, Sascha, H, Simon, D
CoachDaan, G, Rieks, D
Verzamelen09:45
LocatieWestvliet in Voorburg

 

5Klasse:R3R Wedstrijdnummer: WK10409
za 01/06
15:00
Velocitas 4 -  VEO 5
DamesAnne, K, Janneke, Z, Laura, M, Marieke, K, Quirine, R, Thanim, D
HerenAaron, N, Colin, R, Marten, S, Ricardo, M, Richard, G, Timothy, G, Tom, G
CoachBoudewijn, V, Lieuwe Thys, M
Verzamelen14:00
LocatieDe Bloemerd in Leiderdorp

 

6Klasse:S-059 Wedstrijdnummer: BK61681
za 01/06
16:15
Valto 8 -  VEO 6
DamesElisa, K, Rosa, S, Sietske, S, Winny, H
HerenHristo, D, Jordi, K, Niels, R, Paul, Z, Richard, D, Robin, K
CoachRianne, B, Simon, D
Verzamelen15:15
LocatieDe Zwet in De Lier

 

13,75781