D2

Wedstrijdprogramma voor het team VEO D2

7 wedstrijden geselecteerd

Breedtekorfbal D-pupillen poule 053 (zaal)
za 26/1 14:20 BK37359 VEO D2 – SDO D1 Essesteyn in Voorburg Jordi, K Koff, de, J route
za 9/2 12:25 BK34553 KIOS D3 – VEO D2 Estafette in Nieuw Vennep route
za 16/2 13:55 BK37411 Madjoe D3 – VEO D2 Middelmors in Rijnsburg route
za 9/3 10:30 BK35406 KZ Danaiden D3 – VEO D2 5 Mei-hal in Leiden route
za 16/3 13:30 BK37124 VEO D2 – TOP / SolarCompleet D4 Essesteyn in Voorburg Luuk, S Speckens, L route
za 23/3 13:30 BK36783 SDO D1 – VEO D2 De Vosse in Hillegom route
za 30/3 13:35 BK34741 VEO D2 – KZ Danaiden D3 Essesteyn in Voorburg Ricardo, M Muyres, R route

Uitslagen van het team VEO D2

8 wedstrijden zijn geselecteerd. 7 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

Breedtekorfbal D-pupillen poule 053 (zaal)
12-1-2019 Tempo D3 – VEO D2 7 –   4
5-1-2019 VEO D2 – Tempo D3 5 –   5
22-12-2018 VEO D2 – Sporting Trigon D2 4 –   6
15-12-2018 TOP / SolarCompleet D4 – VEO D2 8 –   7
8-12-2018 VEO D2 – Madjoe D3 9 –   5
1-12-2018 VEO D2 – KIOS D3 5 –   4
24-11-2018 Sporting Trigon D2 – VEO D2 3 –   6
Oefenwedstrijden (zaal)
17-11-2018 VEO D2 – Fortuna / Delta Logistiek D5

De standen in het team VEO D2


Breedtekorfbal D-pupillen poule 053 (zaal)
1 TOP / SolarCompleet D4 6 4 1 1 9 55 31 (24)
1 KIOS D3 6 4 1 1 9 42 20 (22)
3 Tempo D3 6 3 2 1 8 66 33 (33)
3 Sporting Trigon D2 6 4 0 2 8 28 21 (7)
5 VEO D2 7 3 1 3 7 40 38 (2)
6 SDO D1 5 2 1 2 5 29 36 (-7)
7 Madjoe D3 6 1 0 5 2 28 64 (-36)
8 KZ Danaiden D3 6 0 0 6 0 12 57 (-45)


Kruistabellen van het team VEO D2

Breedtekorfbal D-pupillen poule 053 (zaal)
KIOS D3 KZ Danaiden D3 Madjoe D3 SDO D1 Sporting Trigon D2 Tempo D3 TOP D4 VEO D2
KIOS D3 8 – 1 5 – 1 9 – 5
KZ Danaiden D3 4 – 5 3 – 19 1 – 10
Madjoe D3 5 – 8 3 – 11 3 – 18
SDO D1 2 – 10 5 – 5
Sporting Trigon D2 2 – 1 5 – 2 3 – 6
Tempo D3 6 – 6 11 – 12 7 – 4
TOP / SolarCompleet D4 13 – 2 14 – 7 8 – 7
VEO D2 5 – 4 9 – 5 4 – 6 5 – 5