Wedstrijden

Wedstrijd programma pupillen:

Het afmelden, bij voorkeur via WhatsApp, kan tot maximaal 3 dagen voor de wedstrijd (woensdag 18:00 uur) bij Marije voor D-E-F Jeugd op  06-11041965

De adresgegevens vind je in de KNKV app.

Klik hier voor een compleet programma overzicht voor alle teams.

Het wedstrijdprogramma op de site (gebaseerd op Antilopen website) loopt helaas altijd niet up to date.  In de KNKV (sportlink) app staat altijd het juiste programma.

 

 

 

 

Opstellingen voor D1,D2,D3,D4,E1,E2,E3,E4,E5,E6,F1,F2,F3 de vereniging VEO in Voorburg

 

D1Klasse:D-076 Wedstrijdnummer: BK4740
za 08/10
11:15
Maassluis D1 -  VEO D1
DamesElize T., Kiki R., Lisa J., Nikki J., Samantha D.
HerenGuido B., Luka E., Xander B.
CoachIvo, Thomas B.
Verzamelen10:00
VervoerJong, N., Breedveld, X., Jansen, L.
LocatieWipperspark in Maassluis
OpmerkingJullie spelen in een ander kleur shirt. Svp onderling afstemmen!!!

 

D2Klasse:D-086 Wedstrijdnummer: BK4762
za 08/10
11:00
VEO D2 -  Nieuwerkerk D4
DamesFrances B, Franke S, Lara K., Nikki S., Tess W.
HerenMink M, Raphael, R, Sami E., Stijn K., Tom S
CoachKelt H., Kenai H.
Verzamelen10:15
ScheidsrechterLaura Z Zwanenburg, L.
LocatieWestvliet in Voorburg
OpmerkingD2 ouders bardienst 14-16 uur afgemeld: Younes A.

 

D3Klasse:D-093 Wedstrijdnummer: BK4736
za 08/10
12:55
OZC D2 -  VEO D3
DamesElynn F., Jayann B., Jordan H., Maira O., Sofia M
HerenJake J, Kris K, Machiel K., Tobias S., Valentijn P.
CoachBritt E., Esther W., Nienke S.
Verzamelen11:40
VervoerMoreira Vazquez, Franke E., Schouwenaar T.
LocatieDe Enk in Rotterdam

 

E1Klasse:E-121 Wedstrijdnummer: BK2688
za 08/10
10:00
ONDO E5 -  VEO E1
DamesAmber O., Femke V., Norah O.
HerenFinn J., Kaj M.
CoachMila T., Jesse S., Lucas T.
Verzamelen09:00
VervoerVerbeek F., Olijslagers N.
LocatieJuliana Sportpark in ’s-Gravenzande

 

E2Klasse:E-129 Wedstrijdnummer: BK2759
za 08/10
11:00
VEO E2 -  WION E1
DamesAnouk J., Eeke K, Linde W, Liv B
HerenElias J., Timo K
CoachBenjamin J., Ruben T., Tijn, H.
Verzamelen10:30
ScheidsrechterInez S. Stelt, I.
LocatieWestvliet in Voorburg

 

E3Klasse:E-135 Wedstrijdnummer: BK2517
za 08/10
11:00
VEO E3 -  KOAG E4
DamesFemke M., Jolijn L., Merel J., Sophia O.
HerenSam B., Thiemo, O.
CoachDeborah Z., Imme A., Mees T.
Verzamelen10:30
ScheidsrechterMarije Scheffers, M.
LocatieWestvliet in Voorburg

 

E4Klasse:E-111 Wedstrijdnummer: BK2654
za 08/10
10:00
TOP | IAA fresh E8 -  VEO E4
DamesCeleste H, Emma P, Iselle E, Louisa B, Sophie S
HerenLars W, Yadnuesh P
CoachBernice, Sabine B., Thijmen H.
Verzamelen09:00
VervoerSchouwenaar, Walpot, van der Eijk
LocatieDe Wasbeek in Sassenheim

 

F1Klasse:F-051 Wedstrijdnummer: BK12069
za 08/10
09:00
KVS | Groeneveld Keukens F1 -  VEO F1
DamesAnna E, Benthe J, Laura B., Meike H., Rosalie P, Zoë G
HerenThies S
CoachSophie K., Olivier, K., Stijn, K.
Verzamelen08:10
LocatieCas van Dijkpark in Scheveningen

 

D1Klasse:D-076 Wedstrijdnummer: BK4895
za 15/10
11:15
VEO D1 -  Achilles D1
DamesElize T., Kiki R., Lisa J., Nikki J., Samantha D.
HerenGuido B., Luka E., Xander B.
CoachIvo, Thomas B.
Verzamelen10:30
ScheidsrechterRichard Drost, R.
LocatieWestvliet in Voorburg
OpmerkingD1 ouders bardienst 17-18.30 uur

 

D2Klasse:D-086 Wedstrijdnummer: BK3752
za 15/10
09:30
Excelsior D3 -  VEO D2
DamesFrances B, Franke S, Lara K., Nikki S., Tess W.
HerenMink M, Raphael, R, Sami E., Stijn K., Tom S, Younes A.
CoachKelt H., Kenai H.
Verzamelen08:30
VervoerRedegeld, R, Karssen, S., Mokveld
LocatieBiesland in Delft

 

D3Klasse:D-093 Wedstrijdnummer: BK4867
za 15/10
11:15
VEO D3 -  De Meervogels D2
DamesElynn F., Jayann B., Jordan H., Maira O., Sofia M
HerenJake J, Kris K, Machiel K., Tobias S., Valentijn P.
CoachBritt E., Esther W., Nienke S.
Verzamelen10:30
ScheidsrechterLaura M Muyres, L.
LocatieWestvliet in Voorburg
OpmerkingD3 ouders bardienst 15-17 uur

 

E1Klasse:E-121 Wedstrijdnummer: BK3204
za 15/10
09:30
Olympia E1 -  VEO E1
DamesAmber O., Femke V., Norah O.
HerenFinn J., Kaj M.
CoachMila T., Jesse S., Lucas T.
Verzamelen08:25
VervoerJong, F., Meer K.
LocatieDe Brug in Spijkenisse

 

E2Klasse:E-129 Wedstrijdnummer: BK1555
za 15/10
11:00
VEO E2 -  Twist E1
DamesAnouk J., Eeke K, Linde W, Liv B
HerenElias J., Timo K
CoachBenjamin J., Ruben T., Tijn, H.
Verzamelen10:30
ScheidsrechterSimon Z. Zoutenbier, S.
LocatieWestvliet in Voorburg
OpmerkingE2 ouders bardienst 13-15

 

E3Klasse:E-135 Wedstrijdnummer: BK12173
za 15/10
09:30
Vriendenschaar E2 -  VEO E3
DamesFemke M., Jolijn L., Merel J., Sophia O.
HerenSam B., Thiemo, O.
CoachDeborah Z., Imme A., Mees T.
Verzamelen08:30
VervoerOorschot S., Leurs J.
LocatieGroene Zoom in Bodegraven

 

E4Klasse:E-111 Wedstrijdnummer: BK3264
za 15/10
11:45
De Meervogels E3 -  VEO E4
DamesCeleste H, Iselle E, Louisa B, Sophie S
HerenLars W, Yadnuesh P
CoachBernice, Sabine B., Thijmen H.
Verzamelen11:00
VervoerHermkens, Prins, Parkhi
LocatieVernedesportpark in Zoetermeer
Opmerking afgemeld: Emma P, Emma P

 

F1Klasse:F-051 Wedstrijdnummer: BK12070
za 15/10
10:00
VEO F1 -  KCR F1
DamesAnna E, Benthe J, Laura B., Meike H., Rosalie P, Zoë G
HerenThies S
CoachSophie K., Olivier, K., Stijn, K.
Verzamelen09:30
ScheidsrechterElisa Klink, van E.
LocatieWestvliet in Voorburg

 

E2Klasse:E-129 Wedstrijdnummer: BK2210
za 22/10
10:00
WION E1 -  VEO E2
DamesAnouk J., Eeke K, Linde W, Liv B
HerenElias J., Timo K
CoachBenjamin J., Ruben T., Tijn, H.
Verzamelen09:00
VervoerKruisbeek, Jansen E.
LocatieKochplaats in Rotterdam
OpmerkingWedstrijd wordt verplaatst naar 29 okt! Tijdstip volgt.

 

E3Klasse:E-135 Wedstrijdnummer: BK1485
za 22/10
11:00
VEO E3 -  ODO E1
DamesFemke M., Jolijn L., Merel J., Sophia O.
HerenThiemo, O.
CoachDeborah Z., Imme A., Mees T.
Verzamelen10:30
ScheidsrechterDaphne V Vrolijk, D.
LocatieWestvliet in Voorburg
OpmerkingE3 ouders bardienst 11.30-13 uur afgemeld: Sam B.

 

2,09375