Wedstrijden

KIJK OOK OF JE AANGEWEZEN BENT ALS SCHEIDSRECHTER!

Het afmelden (per whatsapp / telefoon) graag zo snel mogelijk maar uiterlijk 3 dagen voor de wedstrijd (woensdag 18:00 uur).

Kijk ook of je bij een ander team staat opgesteld (ook als je eigen team niet hoeft te spelen) en WhatsApp/bel zo snel mogelijk af als je niet kan. Tot woensdagavond (laat) kan je (ongevraagd) worden opgesteld.

Paula Terra, Wedstrijdsecretariaat A-B-C Jeugd: 06-81499760

Klik hier voor een compleet programma overzicht voor alle teams
Klik hier als je meer over het reservebeleid wilt weten.
De adresgegevens vind je in de sportlinked app..

de opgegeven parameter voor de competitie is niet gevonden.

Opstellingen voor A1,A2,A3,B1,B2,C1,C2 de vereniging VEO in Voorburg

 

A1Klasse:A1G Wedstrijdnummer: WK6442
za 08/10
13:00
VEO A1 -  IJsselvogels A1
DamesBritt C., Esther W., Imme A., Inez S., Nienke S.
HerenKelt H., Kenai H., Lucas K, Mees T., Simon Z.
CoachArnoud K, Casper
ReservesDeborah Z. (A2), Lieke P. (A2), Sabine, M. (A2), Sannah K. (A2), Casper S. (A2), Jesse S. (A2), Olivier, K. (A2), Sem K. (A2)
Verzamelen12:15
LocatieWestvliet in Voorburg

 

A2Klasse:A-050 Wedstrijdnummer: BK11549
za 08/10
14:30
VEO A2 -  Thor A1
DamesDeborah Z., Lieke P., Sabine, M., Sannah K.
HerenCasper S., Jesse S., Olivier, K., Sem K.
CoachEsmée, Bram
ReservesEsther W. (A1), Lucas K (A1)
Verzamelen13:45
ScheidsrechterEdwin, K. Korving, E
LocatieWestvliet in Voorburg
Opmerking afgemeld: Britt E., Esmee E.

 

B1Klasse:B2G Wedstrijdnummer: WK7632
za 08/10
09:45
Vriendenschaar B1 -  VEO B1
DamesAmber M., Judith W., Lieke R., Mila T.
HerenLucas T., Ruben T., Stijn, K., Tijn, H.
CoachKarin, Larissa, David
ReservesLisa B. (B2), Sophie K. (B2), Thijmen H. (B2)
Verzamelen08:30
VervoerTiemens, M., Huf, T. L., Welschen, J.
LocatieGroene Zoom in Bodegraven
OpmerkingDeze wedstrijd wordt vervroegd naar 9.45 uur

 

B2Klasse:B-054 Wedstrijdnummer: BK6883
za 08/10
12:30
Vitesse B2 -  VEO B2
DamesEvelien B., Lisa B., Nadira S., Sabine B., Sophie K., Willemijn P.
HerenThijmen H., Tycho D
CoachMelanie, Bouke, Ivan
Verzamelen11:10
VervoerMackay, S.M.S, Hooijmans, T.B, Duffels
LocatieDe Bongerd in Barendrecht
Opmerking afgemeld: Sanne M.

 

C1Klasse:C-071 Wedstrijdnummer: BK5882
za 08/10
11:30
HKV/Ons Eibernest C1 -  VEO C1
DamesKirsten K., Lianne K., Merel L., Robin E., Rowena V., Yalou R.
HerenFlorian M., Julian T., Mees M
CoachSanne, Daniek
Verzamelen10:25
VervoerTiemens, J., Mechielsen, F., Engelhardt, R.
LocatieHKV/Ons Eibernest in Den Haag

 

C2Klasse:C-081 Wedstrijdnummer: BK5838
za 08/10
11:00
Reeuwijk C1 -  VEO C2
DamesAnne H, Faylinn D, Jade E., Merel V., Nienke R.
HerenBenjamin C, Benjamin P., Dinan S, Dion R., Ryan O
CoachLaura D, Bouke
Verzamelen09:45
VervoerEckhardt, J., Post, B., Scheffers
LocatieDe Groene Zoom in Reeuwijk
Opmerking afgemeld: Rose R

 

A1Klasse:A1G Wedstrijdnummer: WK6439
za 15/10
13:00
VEO A1 -  KCC | CK Kozijnen A2
DamesBritt C., Esther W., Imme A., Inez S., Nienke S.
HerenKelt H., Kenai H., Lucas K, Mees T., Simon Z.
CoachArnoud K, Casper
Verzamelen12:15
LocatieWestvliet in Voorburg

 

A2Klasse:A-050 Wedstrijdnummer: BK11550
za 15/10
12:00
OZC A1 -  VEO A2
DamesDeborah Z., Lieke P., Sabine, M., Sannah K.
HerenCasper S., Olivier, K., Sem K.
CoachEsmée, Bram
Verzamelen10:45
VervoerSchelwald, J., Stoffels, C., Kok, O.
LocatieDe Enk in Rotterdam
Opmerking afgemeld: Britt E., Esmee E., Jesse S.

 

B1Klasse:B2G Wedstrijdnummer: WK7505
za 15/10
09:45
KVA B1 -  VEO B1
DamesAmber M., Judith W., Lieke R., Mila T.
HerenLucas T., Ruben T., Stijn, K., Tijn, H.
CoachKarin, Larissa, David
Verzamelen08:15
VervoerTiemens, R., Korving, S., Rijpma, L.
LocatieStartbaan in Amstelveen
OpmerkingJullie spelen in oranje shirt!

 

B2Klasse:B-054 Wedstrijdnummer: BK7137
za 15/10
10:15
ONDO B2 -  VEO B2
DamesEvelien B., Lisa B., Nadira S., Sabine B., Sanne M., Sophie K., Willemijn P.
HerenThijmen H., Tycho D
CoachMelanie, Bouke, Ivan
Verzamelen09:00
VervoerBoth, E., Breedveld, S., Plas, W.
LocatieJuliana Sportpark in ’s-Gravenzande

 

C1Klasse:C-071 Wedstrijdnummer: BK6139
za 15/10
12:00
KOAG C1 -  VEO C1
DamesKirsten K., Lianne K., Merel L., Robin E., Rowena V., Yalou R.
HerenFlorian M., Julian T., Mees M
CoachSanne, Daniek
Verzamelen10:30
VervoerKersbergen, K., Roo, Y., le Mair, M
LocatieGroene Wetering in Krimpen ad IJssel

 

C2Klasse:C-081 Wedstrijdnummer: BK6103
za 15/10
11:00
Dunas C4 -  VEO C2
DamesAnne H, Faylinn D, Jade E., Merel V., Nienke R., Rose R
HerenBenjamin C, Benjamin P., Dinan S, Dion R., Ryan O
CoachLaura D, Bouke
Verzamelen09:55
VervoerRooij, D., Oppenheimer, Duffels
LocatieStokroosveld in Den Haag

 

A1Klasse:Oefen Wedstrijdnummer: X174536
ma 17/10
20:00
VEO 4 -  VEO A1
DamesBritt C., Esther W., Imme A., Inez S., Nienke S.
HerenKelt H., Kenai H., Lucas K, Mees T., Simon Z.
CoachArnoud K, Casper
Verzamelen19:15
LocatieWestvliet in Voorburg
Opmerking Reserveshirts !

 

3,429688