A1

Wedstrijdprogramma voor het team VEO A1

8 wedstrijden geselecteerd

A-junioren 2e klasse H (zaal)
za 26/1 12:05 WK28687 VZOD A1 – VEO A1 Proosdijhal in Kudelstaart HHH. van Dongen route
za 2/2 10:45 WK28590 VEO A1 – Pernix A1 Essesteyn in Voorburg route
za 9/2 15:10 WK28924 Atlantis A1 – VEO A1 De Phoenix in Mijdrecht route
za 16/2 13:25 WK28769 VEO A1 – Haarlem A1 Essesteyn in Voorburg route
za 9/3 13:10 WK29039 Sporting West A1 – VEO A1 Inloophal in Amsterdam Ronald van Klooster route
za 16/3 12:20 WK28712 VEO A1 – TOP / SolarCompleet A3 Essesteyn in Voorburg route
za 23/3 15:30 WK28944 Fluks A1 – VEO A1 De Overkant in Noordwijk Zh route
za 30/3 11:15 WK28986 VEO A1 – VZOD A1 Essesteyn in Voorburg route

Uitslagen van het team VEO A1

8 wedstrijden zijn geselecteerd. 6 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

A-junioren 2e klasse H (zaal)
15-1-2019 VEO A1 – Fluks A1 19 – 12
22-12-2018 TOP / SolarCompleet A3 – VEO A1 14 – 14
15-12-2018 VEO A1 – Sporting West A1 15 – 12
8-12-2018 Haarlem A1 – VEO A1 14 – 11
1-12-2018 VEO A1 – Atlantis A1 21 –   3
24-11-2018 Pernix A1 – VEO A1 13 – 12
Oefenwedstrijden (zaal)
17-11-2018 VEO A1 – KZ Danaiden A1
10-11-2018 VEO A1 – Vriendenschaar A1

De standen in het team VEO A1


A-junioren 2e klasse H (zaal)
1 Haarlem A1 6 6 0 0 12 91 64 (27)
1 Pernix A1 6 6 0 0 12 106 62 (44)
3 TOP / SolarCompleet A3 6 3 1 2 7 117 84 (33)
3 VEO A1 6 3 1 2 7 92 68 (24)
5 Sporting West A1 6 3 0 3 6 77 83 (-6)
6 Fluks A1 6 1 0 5 2 79 91 (-12)
6 Atlantis A1 6 1 0 5 2 76 122 (-46)
8 VZOD A1 6 0 0 6 0 58 122 (-64)


Kruistabellen van het team VEO A1

A-junioren 2e klasse H (zaal)
Pernix A1 VEO A1 Atlantis A1 Sporting West A1 Fluks A1 TOP A3 VZOD A1 Haarlem A1
Pernix A1 13 – 12 25 – 11 18 – 14
VEO A1 21 – 3 15 – 12 19 – 12
Atlantis A1 15 – 18 13 – 29 21 – 10
Sporting West A1 9 – 12 15 – 12 9 – 18
Fluks A1 10 – 12 17 – 9 13 – 14
TOP / SolarCompleet A3 14 – 14 22 – 15 30 – 12
VZOD A1 6 – 26 11 – 14 10 – 14
Haarlem A1 14 – 11 19 – 13 12 – 8