Wedstrijden

Het afmelden (per whatsapp / sms / telefoon) graag zo snel mogelijk maar uiterlijk 3 dagen voor de wedstrijd (woensdag 18:00 uur).

Kijk ook of je bij een ander team staat opgesteld (ook als je eigen team die week niet hoeft te spelen) en WhatsApp zo snel mogelijk af als je niet kan. Je wordt dus niet gebeld met de vraag of je bij een ander team opgesteld kan worden. Hou dus zelf de site goed in de gaten. Tot woensdagavond laat kan je (ongevraagd) worden opgesteld.

Ikelien Regter, Wedstrijdsecretariaat A-B-C Jeugd: 06-81499760

De adresgegevens vind je in de sportlinked app.

Klik hier voor een compleet programma overzicht voor alle teams.

Klik hier als je meer over het reservebeleid wilt weten.

Opstellingen voor A1,A2,A3,A4,A5,B1,B2,B3,C1,C2,C3 de vereniging VEO in Voorburg

 

A1Klasse:A1F Wedstrijdnummer: WK17239
za 18/01
14:00
VEO A1 -  Velocitas A1
DamesAnique, S., Emma, K., Merle, S., Raquel, W., Sanne, T.
HerenIvan, Ivo, B., Joost, D., Luuk, S., Pepijn, V.
CoachMarco, R., Roelof, T.
ReservesEsther, W. (B1), Simon, Z. (B1)
Verzamelen13:15
ScheidsrechterACA. Sprangers
LocatieEssesteyn in Voorburg

 

B1Klasse:B1E Wedstrijdnummer: WK18909
za 18/01
15:10
VEO B1 -  KZ Danaiden B1
DamesEsther, W., Imme, A., Inez, S., Nienke, S., Sabine, M.
HerenKelt, H., Kenai, H., Mees, T., Pepijn, L., Simon, Z.
CoachMarije, S., Patrick, F., Robin, F.
Verzamelen14:25
ScheidsrechterT. vd Horst
LocatieEssesteyn in Voorburg
Opmerking afgemeld: Maartje, K.

 

B2Klasse:B-038 Wedstrijdnummer: BK19647
za 18/01
12:15
Olympia B1 -  VEO B2
DamesBritt, C., Britt, E., Deborah, Z., Julia, S., Malou, M., Sannah, K.
HerenJesse, S., Sem, K.
CoachBouke, D., Daniek, B.
ReservesSven, K. (A2)
Verzamelen10:55
VervoerKuip, S., Meijer, M., Schmits, J.
LocatieOlympia in Spijkenisse

 

B3Klasse:B-029 Wedstrijdnummer: BK20048
za 18/01
12:00
VEO B3 -  OVVO B4
DamesAnne, B., Eva, S., Julia, P., Lieke, P., Merle, D., Mirte, R.
Heren
CoachMenno, P., Timothy, G.
ReservesLieke, R. (C2), Nadira, S. (C2), Thijmen, H. (C2)
Verzamelen11:15
ScheidsrechterMarloes, V. Verdonk, M.
LocatieEssesteyn in Voorburg
Opmerking afgemeld: Casper, S., Floris, P.

 

C1Klasse:C1E Wedstrijdnummer: WK19862
za 18/01
11:00
Achilles C1 -  VEO C1
DamesAnnabel, B., Lisa, B., Mila, T.
HerenLucas, T., Olivier, K., Ruben, T., Stijn, K., Tijn, H.
CoachArnoud
ReservesJudith, W. (D1), Robin, E. (D1)
Verzamelen09:55
VervoerTiemens, L., Korving, S., Kok, O.
ScheidsrechterR. Knuist
LocatieSportcampus Zuiderpark in Den Haag
Opmerking afgemeld: Sabine, B.

 

A1Klasse:A1F Wedstrijdnummer: WK17614
za 25/01
12:35
Refleks A1 -  VEO A1
DamesAnique, S., Emma, K., Merle, S., Raquel, W., Sanne, T.
HerenIvan, Ivo, B., Joost, D., Luuk, S., Pepijn, V.
CoachMarco, R., Roelof, T.
ReservesAmber, T. (A2), Sven, K. (A2)
Verzamelen11:35
VervoerStelt, van der, A., Korving, E., Wezel, van, R.
ScheidsrechterM. van Buren
LocatieDe Schilp in Rijswijk

 

A2Klasse:A-040 Wedstrijdnummer: BK18817
za 25/01
15:00
VEO A2 -  Nieuwerkerk A3
DamesAmber, T., Elisa, V., Marit, H., Naomi, Z., Nessia, M.
HerenLucas, H., Marciano, B., Rick, B., Sven, K.
CoachRianne, B.
ReservesBritt, C. (B2)
Verzamelen14:15
ScheidsrechterRenee, M. Molman, R.
LocatieEssesteyn in Voorburg

 

B1Klasse:B1E Wedstrijdnummer: WK19025
za 25/01
14:00
ZKC '31 B1 -  VEO B1
DamesEsther, W., Imme, A., Inez, S., Nienke, S., Sabine, M.
HerenKelt, H., Kenai, H., Mees, T., Pepijn, L., Simon, Z.
CoachMarije, S., Patrick, F., Robin, F.
Verzamelen12:45
VervoerZoutenbier, S., Hees, van, K., Akker, van den, I.M.
ScheidsrechterJan Louw
LocatieDe Tref in Zaandam
OpmerkingJullie spelen in oranje shirt afgemeld: Maartje, K.

 

B2Klasse:B-038 Wedstrijdnummer: BK20963
za 25/01
11:00
VEO B2 -  Excelsior B1
DamesBritt, C., Britt, E., Deborah, Z., Julia, S., Malou, M., Sannah, K.
HerenJesse, S., Sem, K.
CoachBouke, D., Daniek, B.
ReservesLucas, T. (C1)
Verzamelen10:15
ScheidsrechterDion, B. Brummelaar, ten, D.
LocatieEssesteyn in Voorburg

 

B3Klasse:B-029 Wedstrijdnummer: BK19819
za 25/01
12:00
VEO B3 -  Luno B1
DamesAnne, B., Eva, S., Julia, P., Lieke, P., Merle, D., Mirte, R.
HerenFloris, P.
CoachMenno, P., Timothy, G.
ReservesJesse, S. (B2), Sem, K. (B2)
Verzamelen11:15
ScheidsrechterMarciano, B. Bunsee, M.
LocatieEssesteyn in Voorburg
Opmerking afgemeld: Casper, S.

 

C1Klasse:C1E Wedstrijdnummer: WK19863
za 25/01
14:00
VEO C1 -  Pernix C1
DamesAnnabel, B., Lisa, B., Mila, T., Sabine, B.
HerenLucas, T., Olivier, K., Ruben, T., Stijn, K., Tijn, H.
CoachArnoud
Verzamelen13:15
ScheidsrechterJ.W. Heemstra
LocatieEssesteyn in Voorburg

 

C2Klasse:C-051 Wedstrijdnummer: BK23122
za 25/01
12:00
Eureka C1 -  VEO C2
DamesAmber, M., Lieke, R., Lisa, B., Nadira, S., Robyn, K., Sanne, M.
HerenLucas, L., Thijmen, H.
CoachAnne, S., Remco, V.
Verzamelen10:40
VervoerMackay, A. E. I., Busscher, L., Keijzer, R.
LocatieDe Fakkel in Ridderkerk
Opmerking afgemeld: Micha, S.

 

18,11719