C1

Wedstrijdprogramma voor het team VEO C1

8 wedstrijden geselecteerd

C-aspiranten 2e klasse C (zaal)
za 26/1 13:20 WK30523 VEO C1 – Weidevogels C1 Essesteyn in Voorburg RL Zwart route
za 2/2 09:45 WK30479 VEO C1 – Madjoe C1 Essesteyn in Voorburg Corne Pronk route
za 9/2 14:25 WK30352 KIOS C1 – VEO C1 Estafette in Nieuw Vennep route
za 16/2 13:00 WK30418 Pernix C1 – VEO C1 De Zijl in Leiden route
za 9/3 11:00 WK30360 VEO C1 – Dijkvogels C1 Essesteyn in Voorburg route
za 16/3 11:00 WK30553 KZ Danaiden C2 – VEO C1 Drie Oktoberhal in Leiden route
za 23/3 09:00 WK30498 VEO C1 – Fiks C1 Essesteyn in Voorburg route
za 30/3 13:10 WK30503 Weidevogels C1 – VEO C1 SRC Rottemeren in Bleiswijk route

Uitslagen van het team VEO C1

9 wedstrijden zijn geselecteerd. 6 uitslagen zijn bekend.
Ontbrekende uitslagen kunnen gemaild worden aan uitslagen@antilopen.nl.

C-aspiranten 2e klasse C (zaal)
19-1-2019 Fiks C1 – VEO C1 12 –   7
12-1-2019 VEO C1 – KZ Danaiden C2 16 –   4
Oefenwedstrijden (zaal)
5-1-2019 BEP C1 – VEO C1
C-aspiranten 2e klasse C (zaal)
15-12-2018 Dijkvogels C1 – VEO C1 6 – 21
8-12-2018 VEO C1 – Pernix C1 9 –   5
1-12-2018 VEO C1 – KIOS C1 6 –   7
24-11-2018 Madjoe C1 – VEO C1 9 – 11
Oefenwedstrijden (zaal)
14-11-2018 VEO C1 – Refleks C1
17-11-2018 Pernix C1 – VEO C1

De standen in het team VEO C1


C-aspiranten 2e klasse C (zaal)
1 Pernix C1 6 5 0 1 10 76 32 (44)
1 KIOS C1 6 5 0 1 10 63 27 (36)
3 Fiks C1 6 4 0 2 8 88 36 (52)
3 Madjoe C1 6 4 0 2 8 61 33 (28)
3 VEO C1 6 4 0 2 8 70 43 (27)
6 Weidevogels C1 6 1 0 5 2 31 78 (-47)
6 Dijkvogels C1 6 1 0 5 2 23 98 (-75)
8 KZ Danaiden C2 6 0 0 6 0 23 88 (-65)


Kruistabellen van het team VEO C1

C-aspiranten 2e klasse C (zaal)
Weidevogels C1 Pernix C1 KZ Danaiden C2 Fiks C1 Dijkvogels C1 KIOS C1 Madjoe C1 VEO C1
Weidevogels C1 4 – 16 9 – 6 4 – 10
Pernix C1 20 – 3 10 – 9 18 – 2
KZ Danaiden C2 3 – 13 4 – 15 3 – 15
Fiks C1 24 – 4 23 – 3 12 – 7
Dijkvogels C1 10 – 6 1 – 11 6 – 21
KIOS C1 5 – 7 19 – 1 7 – 5
Madjoe C1 12 – 4 9 – 7 9 – 11
VEO C1 9 – 5 16 – 4 6 – 7