Definitieve teamindeling Jeugd

Definitieve teamindeling 2014/2015
A1
Christine Eijsden van Dion Brummelaar ten
Judith Nat van de Bouke Drunick van
Daphne Struik Kamil Hiralal
Fleur Verschoor Bram Habermehl
A2
Suzanne Houterman Hristo Dest
Eline Hulst v.d. Sam Poelgeest van
Birgit Moerkerken Bo Muermans
Sietske Scheffers Philippe Nanusevski
Gaby Sebel Emiel Zoutenbier
A3
Isa Lidth de Jeude Tobias Hoogteijling
Anne K Koot Richard Groenendijk
Maaike Koops Robin Kuijpers
Femke Vrolijk Niels Reitsema
A4
Eline Kasbergen Paul Dijk van
Lincy Ros Joël Eijkel v.d.
Jennifer Weyden van der Jelle Groeneboer
Roosmarijn V Vonk Thijs Praalder
A5
Lianne Groeneboer
Valerie Hilgersom
Julia Miert van
Lisa Opmeer
Sophie Praalder
Anne S Schoor van der
Eva Toes
Emma Trijsburg
B1
Laura Dekker Jens Hilker
Sannah Goedhart Sascha Hoorn van
Jada Graaff de Aaron Nilsson
Roosmarijn T Terra Timo Steinz
Claartje Verschoor
B2
Elisa Klink van Bram Zalm van der
Jasmijn Terra Wouter Geest van der
Puck Verschoor Remco Vries de
Nathalie Weyden van der Joeri Habermehl
C1
Emma Korving Ivo Brender a Brandis
Merle S Spreeuw Ivan Habermehl
Anique Stelt van der Jens Moerkerken van
Gabrielle Zwaneveld Pepijn Verschoor
C2
Louise Boogert Johan Akker van den
Ilse Stoffels
Sanne Theil
Vera Kuipers
Nessia Meijer
Veerle Pronk
Lieve Stemerdink
D1
Nina Beekmans Marciano Bunsee
Kim Breedveld Sven Knijnenburg
Eline Zoutenbier Frank Mulder
Naomi Zwaneveld Luuk Speckers
Bjarne van Hees
D2
Maartje Korving Kenai Habermehl
Sophie Leusden van Kelt Hees van
Malou Meijer Banda Menga da Silva
Sabine Mulder
Inez Stelt van der
Amber Terra
Raquel Wezel van
D3
Sophie Crum Rick Besten ten
Noa Mechielsen Lucas Haantjes
Roosmarijn Noppen van Kasper Meij van der
Marit Peijl van der
Franca Regnery
Elisa Vink
E1
Esther Welschen van Sem Klink van
Deborah Zwaneveld Jesse Schelwald
Mees Terra
E2
Sannah Kuip Pepijn Leusden van
Lieke Ponjee Simon Zoutenbier
Nienke Speckers
E3
Britt Camphuijsen Robin Boot
Indra Kishna Marnix Fintelman
Stijn Honigvoort
E4
Julia Praalder Joris Meij van der
Julia Schmits Casper Stoffels
Floor Verploegen
Annabel Both
E5
Merle Dubbeld Martijn Geest van der
Eva Swuste Jelmer Neeleman
Roos Vink
Nine Blad
F1
Lisa Branden van den Wessel Breedveld
Sabine Breedveld Stijn Korving
Ruben Tiemens
Lucas Tiemens
F2
Louise Peijl van der Fabian Neeleman
Judith Welschen Sebastiaan Pronk
Evelien Both Nathan Swuste
Ninke Broek van de

 


Geschreven door:

Gerard

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.