Definitieve teamindeling jeugd 2016-2017

Ter info de teamindeling jeugd voor het komende seizoen:

Teamindeling
Versie: 31 augustus 2016
F2 Trainers: Richard Groenendijk / Aaron Nilsson
1 Merel van Leusden
2 Jessie van Reeven
3 Maily Oosterveer
4 Robin Engelhardt
F1 Trainers: Laura Muyres / Mirjam Teunissen
1 Lianne Kersbergen Florian Mechielsen
2 Kirsten Kersbergen Julian Tiemens
3 Mila Tiemens
E1 Trainers: Suzanne Houterman / Sannah Goedhart
1 Moana Gleijm
2 Judith Welschen
3 Evelien Both
4 Rowena Vellekoop
5 Willemijn van der Plas
HOOFDTRAINER E/F-GROEP: PIETERMARC TIEMENS / JUDITH VELLEKOOP
D4 Trainers: Jada de Graaff / Sascha van Hoorn / Remco Breedveld
1 Lisa van den Branden Ruben Tiemens
2 Sabine Breedveld Wessel Breedveld
3 Merle Dubbeld Stijn Korving
4 Annabel Both Lucas Tiemens
D3 Trainers: Bouke van Drunick / Kamil Hiralal
1 Roos Vink Casper Stoffels
2 Julia Praalder Mees Vink
3 Eva Swuste Floris van der Poel
4 Nadira Stoffels Jelmer Neeleman
5 Lieke Ponjee
HOOFDTRAINER D3/4: REMCO BREEDVELD
D2 Trainers: Bram Habermehl / Philppe Nanusevski
1 Nienke Speckens Banda Menga da Silva
2 Julia Smits Jesse Schelwald
3 Britt Camphuijsen Sem van Klink
4 Sannah Kuip Simon Zoutenbier
D1 Trainers: Esther Boogert / Sylvia Jongenburger
1 Sabine Mulder Kenai Habermehl
2 Inez van der Stelt Kelt van Hees
3 Esther Welschen Mees Terra
4 Deborah Zwaneveld Pepijn van Leusden
HOOFDTRAINER D1/2: SYLVIA JONGENBURGER
C2 Trainers: Ricardo Muyres / Menno Postma
1 Marit van der Peijl Julian Gram
2 Amber Terra Rick den Besten
3 Malou Meijer Lucas Haantjes
4 ??? Kasper van der Meij
C1 Trainers: Jan Jaap van Leusden, Daan de Groot
1 Naomi Zwaneveld Marciano Bunsee
2 Eline Zoutenbier Luuk Speckens
3 Sophie van Leusden Sven Knijnenburg
4 Maartje Korving Frank Mulder
5 Kim Breedveld Bjarne van Hees
HOOFDTRAINER C-GROEP: JAN JAAP VAN LEUSDEN/ DAAN DE GROOT
B2 Trainers: Janneke Z. / Janneke vA.
1 Vera Kuijpers Elisa Vink
2 Nessia Meijer Noa Mechielsen
3 Raquel van Wezel Anique van der Stelt
4 Ilse Stoffels Gabrielle Zwaneveld
B1 Trainers: Jesper Verschoor / Sanne Cramer / Marije Scheffers
1 Sanne Theil Ivan Habermehl
2 Emma Korving Pepijn Verschoor
3 Merle Spreeuw Ivo Brender a Brandis
4 Louise Boogert Jens Moerkerken
HOOFDTRAINER B-GROEP: Jesper Verschoor / Marije Scheffers
A3 Trainers: Timothy / Rieks
1 Eliza Harteveld Joeri Habermehl
2 Anne van der Schoor Remco de Vries
3 Elisa van Klink Bram van der Zalm
4 Jasmijn Terra ???
A2 Trainers: Nathalie / Yannick
1 Jada de Graaff Daniek ten Brummelaar
2 Nathalie van der Weijden Hristo Dest
3 Puck Verschoor Timo Steinz
4 Anne Koot Robin Kuijpers
A1 Trainers A1 Christiaan / Michelle / Marit
Ondersteuning A-selectie Rianne
1 Birgit Moerkerken Sascha van Hoorn
2 Suzanne Houterman Niels Reitsema
3 Sannah Goedhart Aaron Nilsson
4 Claar Verschoor Richard Groenendijk
HOOFDTRAINER A-GROEP: Marit Broos / Michelle Jongenburger

Geschreven door:

Jesper Verschoor

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.